Пошук смислів 9 (продовження)
Пошук смислів 9 (продовження)
Одне з розумінь кохання - це відкритість. Люди часто говорять, що вони люблять один одного, але при цьому знаходяться закритими один від одного. Під час такої «любові» ми робимо, говоримо тільки те, що сподобається нашому партнеру. Ми перестаємо бути самими собою, ми починаємо грати, щоб видужати. Стан відкритості - це стан, коли людина не боїться бути самим собою перед партнером, іншими людьми.
Чому люди боятися бути самими собою, бути відкритими? Це пов'язано з тим, що насправді людина просто боїться втратити «коханого або коханої». Працює установка всередині людини «Якщо я буду вести себе так, або зроблю це, а це не подобається моєму партнерові, то він мене кине, і я можу його втратити». Це не любов, а тільки ілюзія любові. А ще глибше, просто неприйняття партнера повністю. Коли люди люблять, вони приймають один одного повністю, і їм немає сенсу так грати, тому що їм нема чого приховувати один від одного. По суті, закритість від один одного - це ще й обман один одного.
А тепер, давайте подумаємо наскільки ми чесні люди. Адже більшу частину життя ми брешемо, притому не комусь, а собі самим: відчуваємо одне, говоримо інше, робимо третє. Суцільна брехня, життя в ілюзії, в дзеркалі, а не в реальності. Я вважаю, що будь-яка, навіть найменша наша закритість, це вже «обман», тому що ми не знаходимося у своєму природному стані (стані тут і зараз, стан прийняття). Ми граємо певні ролі друг перед іншому, надягаємо свої маски, щоб бути «хорошими».
Любов не приймає контролю над людиною. Якщо існує відчуття, що йде певний контроль, не завадило б задуматися над тим (виходячи з того, що наш внутрішній світ створює і зовнішній світ), що в нас існує те, що викликає ззовні цей контроль. Тобто, перш за все, необхідно змінити щось усередині себе і зміниться ставлення до тебе оточують.
Якщо ми вважаємо себе особистостями, людьми вільними, значить і світ навколо нас знаходиться в цієї самої природної волі, тобто оточуючі теж вважають себе вправі чинити так, як вони вважають за потрібне, оскільки вони вільні у своєму виборі. Якщо ми хочемо, щоб нас не судили - давайте не будемо судити самі, якщо хочемо бути вільними – давайте дамо цю саму свободу іншим і т. д. Наші думки породжують дії з поза, я думаю, зв'язок існує - не будемо випереджати своїми негативними думками дії з поза. Бо наші ж власні думки повернуться до нас відповідними діями.
Osobennaya
На тему любові і свободи написано дуже багато книг з лревних часів і до нашого часу. Якщо ви теж думаєте на цю тему, якщо у вас є цікаві думки, то поділіться ними... Ми допоможемо вам розмістити інформацію на нашому сайті, а якщо ви захочете видати свою книгу (можна навіть видати книгу від одного екземпляра), то ми допоможемо реалізувати вашу мрію найвигіднішими для вас способом...